Продукция

     Під продукцією фірми "КОМПРО" слід розуміти не тільки металоконструкції у вигляді технологічного обладнання та інструменту, а й безліч інженерних раціоналізаторських рішень щодо вдосконалення проведення технології ремонту рухомого складу, методики розрахунку та проведення метрологічних вимірювань при атестації балансувального обладнання, абсолютно нову, розроблену фахівцями фірми , методику врівноважування залишкового дисбалансу ротора, що обертається (карданних валів і муфт зчеплення) тільки одним вантажем в одній площині корекції, яка не тільки скорочує час проведення балансування на один ротор, а й серйозно спрощує саму технологію до такої простоти, що за балансувальний верстат може стати. рядовий слюсар-ремонтник. Простий слюсар-балансувальник з будь-якого з 12-ти вагонних депо, який працює на нашому балансувальному обладнанні, швидше за часом збалансує карданний вал українського виробництва на нашому балансувальному верстаті, ніж самий "козирний шаман-балансувальник" з престижного автосервісу. Це не прості залихватські слова "напиханих індиків" із КОМПРО, вся справа в новій сучасній методиці врівноваження залишкового дисбалансу, яка запатентована в Україні та Росії. Хочете спростувати наші слова – приїжджайте до нас у відрядження, станьте самі за балансувальний верстат та за 3 години вправ у освоєнні нашої методики, після 15-го збалансованого валу Ви поб'єте свій власний рекорд часу балансування карданного валу на інших верстатах. Якщо ж у Вас немає такого досвіду, то Ви його отримаєте від наших фахівців безкоштовно. Щоб не ввести в оману особливо завзятих сперечальників, про всяк випадок повідомляємо, що все інше - житло, зворотний проїзд і харчування в період відрядження Вам доведеться оплачувати зі своєї кишені. Оскільки Одеса місто специфічне, особливо щодо надання якісного житла. У літній період часу, просимо виявити бажання нас відвідати, робити це заздалегідь.

 
     Будемо раді, якщо після знайомства з нашою продукцією в цьому розділі, Ви знайдете для себе та своїх колег те, що давно шукали – це головне завдання, яке ми ставили перед собою, коли створили цей ознайомлювальний сайт. Після вибору продукції - телефонуйте нам і прискіпливо розпитуйте наших фахівців про її переваги перед іншими конкурентами і, головне, про її приховані недоліки, чим більше Ви дізнаєтесь інформації до покупки, тим менше Ваших грошей піде на телефонні розмови з нами потім. Після ретельних спроб торгівлі з нами про ціну обладнання, що сподобалося, рекомендуємо Вам сильно не засмучуватися. оскільки ми все одно візьмемо з Вас рівно стільки, скільки нам потрібно, але не більше, ніж Ви самі готові будете заплатити за нашу чудову продукцію. Ми відкрито кажемо, що зароблені гроші (прибуток) від продажу Вам обладнання буде витрачено наступним чином: 25% на оплату праці нашим спеціалістам (у них теж сім'ї є), а решта 75% на продовження науково-дослідних, проектно-конструкторських робіт та ін. виготовлення нових зразків технологічного обладнання (оскільки реальної державної фінансової підтримки "винахідникам нової техніки і технології, що збожеволіли" в нашій країні немає, а приватний інвестор воліє вкладати тільки в перевірені часом і менш ризиковані проекти). Тому кожен наш покупець, сам того не підозрюючи, автоматично ставатиме частково інвестором у наступному нашому новому проекті, який, на превеликий жаль, не завжди закінчується прибутком. Зі світової інженерної практики конструювання нового обладнання, тільки після третього варіанту конструкція нового обладнання перевершує конкурентів і виробник виходить на "нуль" покриття виробничих витрат, а на четвертому - отримує довгоочікуваний прибуток.
 
Що спільного між швейцарським механічним годинником ручної роботи та українськими балансувальними верстатами фірми «КОМПРО»?
 
 
І ті й інші зроблені руками людини, а не робота-маніпулятора на конвеєрі. Вони не можуть бути масовою продукцією та випускаються обмеженим тиражем з одним неповторним номером. Вони зберігають тепло людських рук та любов майстрів, які їх створили.
І ті й інші завжди дають точний результат, працюють безвідмовно протягом тривалого часу без технічного обслуговування, незалежно від навколишніх погодних умов, їх експлуатації та ставлення до них споживача, доставляючи радість власнику своєю невибагливістю і стабільністю результатів.
І ті й інші універсальні та пропонують своєму власнику безліч додаткових корисних функцій і при цьому мають скромні габаритні розміри та вагу.
І ті й інші після придбання легко встановлюються у потрібному місці, налаштовуються і відразу починають давати результат, приносячи його власнику неймовірну радість.
І ті й інші притягують до себе захоплений погляд оточуючих, які захоплюються від побаченої ними краси та витонченості виконання м