Послуги

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ОБЛАДНАННЯ
 
Для виконання своїх гарантійних зобов'язань та робіт з технічного обслуговування свого обладнання фірма «КОМПРО» створила спеціальний авторизований сервісний центр – ФОП «БОРЯК», який має бригаду ремонтників «швидкого реагування» з ненормованим робочим днем, та яка оснащена сучасними діагностичними приладами, повним комплектом частин, має власний автотранспорт та окреме фінансування. Створення фірмою «КОМПРО» дочірнього підприємства – сервісного центру ФОП «БОРЯК» спричинило додаткові фінансові витрати, але дозволило розділити два різні напрямки роботи інженерно-технічного складу фірми. Одні виконують наукові дослідження та конструкторські розробки нового технологічного обладнання, а інші займаються лише технічним обслуговуванням та ремонтом обладнання. Саме такий поділ дозволив скоротити терміни виконання ремонту обладнання до 72 години та запропонувати нашим клієнтам новий вид послуги – продовження гарантійного терміну на технологічне обладнання виробництва фірми «КОМПРО».
 Такий новий вид послуги можна умовно порівняти зі страховкою автомобіля за повного КАСКО з «нульовою франшизою», проте терміни виконання страховою компанією своїх зобов'язань за договором коливаються в межах 2-3 місяців, а в нас – 72 години. Вартість послуг відповідно також різна. У страхової компанії 6-7% загальної вартості автомобіля при масовій кількості клієнтів, а у нас 15% при обмеженій кількості стендів. Середній статистичний ремонт автомобіля після ДТП коштує страховій компанії, приблизно, в 8-10 тис.грн., при цьому технічне обслуговування автомобіля протягом року виконується власником самостійно власним коштом, а це ще додатково 10-15% від вартості самого автомобіля, що відповідає річній нормі амортизаційних відрахувань на автотранспорт.
Для справедливості, треба сказати, що такий вид послуги, як продовження терміну гарантії на своє обладнання, іноземні виробники практикують уже давно, найбільшої популярності вона набула в США та Японії. У цих країнах клієнт при купівлі обладнання сам собі встановлює термін дії гарантій, у тому числі він може купити собі та довічну гарантію. Наприклад, купуючи посуд у фірми «ZepTer», ви одразу оплачуєте і довічну гарантію на неї, хоча аналогічний посуд можна придбати набагато дешевше у інших виробників, але вже без довічної гарантії. Зрештою останній вибір завжди залишається за покупцем.
Крім свого технологічного обладнання спеціалістами сервісного центру ФОП "БОРЯК" проводитиметься налагодження застарілого балансувального обладнання німецьких фірм (SHENCK, HOFFMAN, TEIRRA) та колишнього СРСР.
 

МОДЕРНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛІНІЙ ПО РЕМОНТУ ПАСАЖИРСЬКИХ І ВАНТАЖНИХ ТЕЛЕЖЕК

Фахівці фірми брали участь у механізації процесу технологічного розбирання та складання пасажирських візків під час модернізації потокової лінії у вагоном депо "Каховка" Одеської залізниці. Став у нагоді наявний зарубіжний досвід розробки та монтажу електронних блоків управління "захоплень" промислових роботів на головному складальному конвейєрі французького виробника автомобілів марки "РЕНО". Основна робота з модернізації проводилася силами працівників вагонного депо, а консультативну допомогу у конструкторських рішеннях механічних вузлів надавали наші спеціалісти. Кінцевий результат спільної роботи можна оцінити за відео.(фільм №2)

Модернізація потокових ліній з ремонту візків вагонів спрямована на максимальну автоматизацію технологічного процесу розбирання та складання візків після реставрації окремих її деталей. Невід'ємною частиною модернізації потокової лінії, що проводиться, є її оснащення системою контролю геометрії зібраного візка.

 


МОДЕРНІЗАЦІЯ ВИРОБНИЧИХ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ЛІНІЙ ДЛЯ КУЗОВНОГО РЕМОНТУ ПАСАЖИРСЬКИХ ТА ВАНТАЖНИХ ВАГОНІВ


 
      Впровадження потокової лінії дозволить відмовитися від існуючої практики ремонту старих кузовів методом «латання дірок», забезпечить механізацію трудомістких процесів збирання кузовів, підвищить якість, продуктивність ремонту та найголовніше забезпечить продовження заданого терміну експлуатації пасажирських вагонів з новими кузовами. З метою економії матеріальних ресурсів вважаємо за доцільне виконати розробку, виготовлення та монтаж потокової лінії трьома окремими частинами:
· Спочатку впровадити лінію з прокату, виготовлення та монтажу на вагон суцільнометалевої гофрованої нижньої частини борту;
· Потім лінію з прокату, виготовлення та монтажу на вагон віконних отворів з бічними ребрами жорсткості, що забезпечують стикування верхньої та нижньої частини борту;
· На останньому етапі лінію з виготовлення та монтажу цільної конструкції даху вагона. 
Однак приступати до створення таких потокових ліній потрібно тільки після створення необхідних заготівельних цехів, оснащених прокатним обладнанням для формування окремих частин кузова: пелени, гофрованого борту, бічної смуги жорсткості, міжвіконних прорізів, кутових сполучень кузова, дверного полотна, торцевих частинок .п. Ця розробка спрямована на забезпечення заготівельного цеху депо необхідним технологічним прокатним обладнанням, з якого нові елементи кузова надходять на потокову лінію зі збирання вагонів.

 

ПРОВЕДЕННЯ МЕТРОЛОГІЧНИХ ВИМІРЮВАНЬ І АТЕСТАЦІЯ ОБЛАДНАННЯ

У фірмі працює інженер-метролог вищої категорії, який атестований у ДЕРЖСПОЖИВСТАНДАРТІ на проведення метрологічних вимірювань балансувальних верстатів з правом проведення їх періодичної атестації. За результатами вимірів видаються протокол та аттестат встановленої форми.
 
НАВЧАННЯ РОБОЧОГО ПЕРСОНАЛУ
 
При постачанні свого обладнання навчання працюючого персоналу фірма забезпечує безкоштовно протягом всього гарантійного терміну. Після закінчення, якщо Замовник не продовжив гарантійний термін на обладнання, навчання нового персоналу проводиться на платній основі. У фірмі працює служба технічної підтримки, яка в телефонному режимі проводить консультації з експлуатації, проведення технічного обслуговування та дрібний ремонт свого обладнання.
 
ЗОВНІШНЕ ФАРБУВАННЯ КУЗОВІВ РУХОВОГО СКЛАДУ
 
Наше підприємство займається підготовкою та фарбуванням рухомого складу на Одеській залізниці. При ремонтах використовуються лакофарбові матеріали Турецького виробника - фірми "Sentapol". Для статистики повідомляємо, що у 2002 році турецькою емаллю "Sentalux" було пофарбовано два електровози НС-8 для швидкісного руху "Київ-Харків" у депо "Київ-пасажирський" Південно-Західний залізничний та ще два електровози для швидкісного руху "Київ" -Дніпропетровськ» пофарбовані на Запорізькому заводі для Придніпровської залізниці, 118 пасажирських вагонів (КВР, КР-2), у тому складі 12 виставкових вагонів було пофарбовано нашою фірмою на Одеській залізниці. У 2003 році пофарбовано 64 пасажирські вагони, у тому складі 12 виставкових вагонів. У 2004 році було перефарбовано два фірмові потяги "Чорноморець" 37 вагонів сполученням "Одеса-Київ" та 12 виставкових вагонів. У період із 2005 по 2007 роки. роботи з фарбування тривали тільки на Одеській залізниці – пофарбовано два фірмові потяги сполученням «Одеса-Віниця», «Одеса-Київ». "Одеса-Москва" всього 111 вагонів.
 
ЗБІРКА ВНУТРІШНЬОГО ІНТЕР'ЄРУ ПАСАЖИРСЬКИХ ВАГОНІВ-РЕСТОРАНІВ
 
Фірма має в своєму розпорядженні бригаду досвідчених фахівців зі складання внутрішнього інтер'єру пасажирських вагонів-ресторанів для фірмових поїздів.
 
РЕСТАВРАЦІЯ ВІКОННИХ БЛОКІВ ДЛЯ ПЛАЦКАРТНИХ ВАГОНІВ
 
Наприкінці 2008 року, коли світова фінансова криза вже міцно зайшла в Україну, а різкий "зліт" американської валюти паралізував постачання алюмінієвих віконних блоків, на допомогу прийшли наші фахівці. На замовлення Одеської залізниці у наших майстернях було повністю відреставровано 6 комплектів дерев'яних (дуб) віконних блоків, які встановили на плацкартні вагони під час ремонту КРП у вагонному депо "Каховка". Одеській дорозі вдалося заощадити на купівлі нових алюмінієвих віконних блоків понад 240 тис. гривень.
 

 

Обучение рабочего персонала происходит на предприятии Заказчика
Техническое обслуживание оборудования производится на предприятии Заказчика
Метрологические измерения и атестация  оборудования производится акредитованными в ДЕРЖСПОЖИВСТАНДАРТЕ специалистами
После обучения персонала комиссия Заказчика принимает экзамены у своих работников и вводит в эксплуатацию оборудование
Контроль за соблюдением правил эксплуатации нашего оборудования возлагается  на инженеров-технологов вагонного депо
Проводится Гарантийное ТО нашего стенда марки "ИВЭВ 292-305" в депо Одесса-Главная